Alvar AAlto ett par halvmånebord
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALVAR AALTO, matbord, halvmåne, ett par, 1900-talets senare del, Artek Finland, svart laminerad skiva, diameter ca 120 cm,
Smärre stötmärken och repor, mindre skada på ena bordets undersida
895890
2021-03-28