Alvar AAlto ett par halvmånebord

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALVAR AALTO, matbord, halvmåne, ett par, 1900-talets senare del, Artek Finland, svart laminerad skiva, diameter ca 120 cm,

Smärre stötmärken och repor, mindre skada på ena bordets undersida

895890

2021-03-28