Glas Böhmen

Glas Böhmen
Glas Böhmen
Glas Böhmen
Glas Böhmen
Glas Böhmen
Glas Böhmen
Glas Böhmen
Glas Böhmen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINGLAS, DESSERTVINSGLAS, 12+12, klar och färgad glasmassa, Böhmen, 1900-talets första hälft, slipad dekor, höjd ca 14,5-19,5 cm

Enstaka nagg

895893

2021-03-31