Bordsuppsats nysilver

Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver
Bordsuppsats nysilver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUPPSATS, 1900-talets första hälft, nysilver med glasinsats, foten stämplad CG Hallberg, skålen slipad med stjärndekor och ränder, total höjd ca 31,5 cm

895898

2021-03-28