Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSFAT, SÅSNIPA, SKÅLAR 13 dlr., nysilver, 1900-talets första hälft, så kallat "restaurangsilver", av varierande tillverkare, längd mellan ca 15-45 cm
Slitage, märken, repor, något anlupet
895899
2021-03-28