Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "H.C. Andersen Jean le Lourdand", signerad och numr. 27/350, färglitografi, bildmått ca 49x65 cm
Ej examinerad ur ram
895907
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här