Fickur Silver 1800-talets första del
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, silver, 1800-talets första del, manuellt uppdrag med nyckel, mineralglas, urverk signerat Breguet a Paris, diam ca 58 mm
Åldersrelaterat slitage. Urtavla med skador. Nyckel för uppdrag medföljer ej. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
895911
2021-04-04