Fickur Silver 1800-talets första del

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, silver, 1800-talets första del, manuellt uppdrag med nyckel, mineralglas, urverk signerat Breguet a Paris, diam ca 58 mm

Åldersrelaterat slitage. Urtavla med skador. Nyckel för uppdrag medföljer ej. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

895911

2021-04-04