Fickur 1700-talets senare del

Fickur 1700-talets senare del
Fickur 1700-talets senare del
Fickur 1700-talets senare del
Fickur 1700-talets senare del
Fickur 1700-talets senare del
Fickur 1700-talets senare del

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

FICKUR, förgylld metall, 1700-talets senare del, manuellt uppdrag med nyckel, spindelgång, urverk signerat Le Roy Paris, mineralglas, boett med landskapsscen med hund, diam ca 42 mm

Åldersrelaterat slitage. Nyckel för uppdrag medföljder ej. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

895912

2021-04-04