Edition Luxe Omega Time Computer 1970-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OMEGA, Time Computer, armbandsur, 1970-tal, quartzverk med led digital tidvisning, stål/ doublé, mineralglas, halvstel länk med viklås i original ref nr. 1203/211, diam ca 40x26 mm

Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

895918

2021-03-28