Klubbat för:
38 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Nyponblomman", matta, formgiven 1932, rölakan, signerad MMF, tillverkad efter 1947, 247 x 158 cm
Smärre bruksslitage, senare fransar (skador)
895934
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här