Vitrinskåp nyrokoko

Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérat i mahogny, skuren dekor, invändigt med plyschklädsel, höjd ca 198, 102x52 cm, nyckel finns

Bruks och åldersrelaterat slitage, skador vid lås, krön saknas

895936

2021-03-28