Vitrinskåp nyrokoko
Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérat i mahogny, skuren dekor, invändigt med plyschklädsel, höjd ca 198, 102x52 cm, nyckel finns
Bruks och åldersrelaterat slitage, skador vid lås, krön saknas
895936
2021-03-28