Erkki Kulovesi oljemålning

Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning
Erkki Kulovesi oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

400 EUR

ERKKI KULOVESI (1895-1971) tidningsläsande man, signerad samt daterad 1931, olja på duk, 66x80 cm

895941

2021-03-28