Klubbat för:
45 EUR
Utropspris
80 EUR
ERKKI HERVO (1924-1994) "32-84", signerad samt daterad -84, träsnitt, 14/30 T.p.l´a, 44x53 cm
trasigt glas
895946
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här