Erkki Hervo träsnitt

Erkki Hervo träsnitt
Erkki Hervo träsnitt
Erkki Hervo träsnitt
Erkki Hervo träsnitt
Erkki Hervo träsnitt
Erkki Hervo träsnitt
Erkki Hervo träsnitt
Erkki Hervo träsnitt

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

80 EUR

ERKKI HERVO (1924-1994) "6-82", signerad samt daterad -82, träsnitt, 16/25, T.p.l´a, 42x59 cm

trasigt glas

895947

2021-03-28