Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, 2 st, 1900-talets mitt, rokoko och empirestil, förgylld dekor, höjd 59 resp 57 cm, pendlar finns, nycklar saknas

Pendlar finns, nycklar saknas, färgbortfall och mindre avslag

895948

2021-03-28