Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
80 EUR
TAPIO HAILI (1927-1986): (2) träsnitt, signerade samt daterade -70, -72, 3/60 T.p.l´a, 38/50 T.p.l´a, 36x50 cm, 35x49 cm
895949
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här