Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
150 EUR
TVÅ FUNKIS SIDOBORD, 1930-tal, lackat och betsat trä, två draglådor, bredd 63-69 cm, djup 338 cm, höjd 61-65 cm.
Ommålade, lätt slitage
895961
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här