Japy Freres & Cie bordsur Frankrike

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAPY FRERES & CIE, bordsur, Frankrike, förgylld brons, dekor med figurscen, inlagda porslinsplaketter, på lös konsol, total höjd 36,5 cm, pendel finns, nyckel saknas

Pendel finns, nyckel och bakstycke saknas, lagningar

895964

2021-03-28