Lennart Segerstråle litografi

Lennart Segerstråle litografi
Lennart Segerstråle litografi
Lennart Segerstråle litografi
Lennart Segerstråle litografi
Lennart Segerstråle litografi
Lennart Segerstråle litografi
Lennart Segerstråle litografi
Lennart Segerstråle litografi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) påskglädje, signerad samt daterad 1961, litografi, No 7/50, 58x37 cm

895966

2021-03-28