Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM, sideboard, ur Tokyo serien, 1960-tal, Nordiska Kompaniet, ekfanér, brickmärkt, höjd 86, 143x43 cm
Repor
895972
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här