Yngvar Sandström sideboard

Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard
Yngvar Sandström sideboard

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM, sideboard, ur Tokyo serien, 1960-tal, Nordiska Kompaniet, ekfanér, brickmärkt, höjd 86, 143x43 cm

Repor

895972

2021-03-30