Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
POKAL, glas, med förgylld och etsad dekor, Murano sent 1900-tal, höjd 25,5 cm, diameter 9,7 cm
895974
2021-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här