Murano glas bägare förgylld och etsad dekor

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

POKAL, glas, med förgylld och etsad dekor, Murano sent 1900-tal, höjd 25,5 cm, diameter 9,7 cm

895974

2021-04-03