Bordsur H Dasson Paris

Bordsur H Dasson Paris
Bordsur H Dasson Paris
Bordsur H Dasson Paris
Bordsur H Dasson Paris
Bordsur H Dasson Paris
Bordsur H Dasson Paris
Bordsur H Dasson Paris
Bordsur H Dasson Paris
Bordsur H Dasson Paris
Bordsur H Dasson Paris

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets slut, empirestil, förgylld vitmetall, dekor med sfinxer, urverk märkt H Dasson Paris, höjd 41, pendel finns

Pendel finns, nyckel saknas, urtavla med mindre emaljskador

895979

2021-03-28