Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, borstad aluminium, fot delvis i gjutjärn, höjd ca 180 cm
Brukslitage, märken
895995
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här