Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, borstad aluminium, fot delvis i gjutjärn, höjd ca 180 cm

Brukslitage, märken

895995

2021-03-30