Fransk rokokostil byrå

Fransk rokokostil byrå
Fransk rokokostil byrå
Fransk rokokostil byrå
Fransk rokokostil byrå
Fransk rokokostil byrå
Fransk rokokostil byrå
Fransk rokokostil byrå
Fransk rokokostil byrå
Fransk rokokostil byrå
Fransk rokokostil byrå

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, Frankrike, stämplad baktill, fanerad i flera träslag, tre lådor, beslag av mässing, stenskiva, höjd ca 82, 70x39 cm

Fanérbortfall, sprickor, nyckel saknas.

895999

2021-03-30