Nattduksbord
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NATTDUKSBORD, 1 par, teakfanér, 1950-tal, med dörr och hylla, beslag av mässing, höjd 55, 42x32 cm
Kuntoraportti
Slitage, en glashylla saknas
896003
Päivämäärä:
2021-03-30