Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NATTDUKSBORD, 1 par, teakfanér, 1950-tal, med dörr och hylla, beslag av mässing, höjd 55, 42x32 cm

Kuntoraportti

Slitage, en glashylla saknas

896003

Päivämäärä:

2021-03-30