Bordsspegel

Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSSPEGEL, omkring 1900-talets mitt, gulmetall, delvis genombruten dekor, höjd 52 cm.

Bruksslitage, något löst sittande spegel i monteringen vid fäste.

896011

2021-04-04