Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSSPEGEL, omkring 1900-talets mitt, gulmetall, delvis genombruten dekor, höjd 52 cm.
Bruksslitage, något löst sittande spegel i monteringen vid fäste.
896011
2021-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här