Hyllsystem String

Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String
Hyllsystem String

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, hyllsystem, "String", 1900-talets andra hälft, teakfanér, 6 gavlar, höjd ca 218, 3 gavlar , höjd 29-77 cm, tidningshylla, 6 moduler, 29 hyllplan

Slitage, märken, skador förekommer

896019

2021-03-30