Matgrupp Mogensen
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORGE MOGENSEN, matgrupp, 9 dlr, 1900-talets andra hälft, ek, stoppade sitsar, stolarna med etikettmärkning, bestående av bord med utdragsskivor, 8 stolar, bordets mått höjd ca 75, 90x65, total längd 220, sitthöjd stolar 46 cm
Delvis omarbetade ryggar, brukslitage, märken
896022
2021-03-30