Matgrupp Mogensen

Matgrupp Mogensen
Matgrupp Mogensen
Matgrupp Mogensen
Matgrupp Mogensen
Matgrupp Mogensen
Matgrupp Mogensen
Matgrupp Mogensen
Matgrupp Mogensen
Matgrupp Mogensen
Matgrupp Mogensen

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORGE MOGENSEN, matgrupp, 9 dlr, 1900-talets andra hälft, ek, stoppade sitsar, stolarna med etikettmärkning, bestående av bord med utdragsskivor, 8 stolar, bordets mått höjd ca 75, 90x65, total längd 220, sitthöjd stolar 46 cm

Delvis omarbetade ryggar, brukslitage, märken

896022

2021-03-30