Olle Olsson färglitografi

Olle Olsson färglitografi
Olle Olsson färglitografi
Olle Olsson färglitografi
Olle Olsson färglitografi
Olle Olsson färglitografi
Olle Olsson färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Snöplogen, signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 280/360, färglitografi, bildmått ca 47x52 cm

Gulnad

896026

2021-03-30