Beslag

Beslag
Beslag
Beslag
Beslag

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖBELBESLAG, handtag, nyckelskyltar o dyl, ca 100 st, olika metaller, modeller, stilar, ålder och skick, 1800-1900-tal.

Proveniens: Gamla Kassan auktion

Varierande slitage

896029

2021-03-28