Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÖBELBESLAG, dekorelement/ornament, ca 130 st, olika stilar, modeller, metaller, ålder och skick, 1800-/1900-tal
Proveniens: Gamla Kassan auktion
Varierande slitage
896032
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här