Beslag

Beslag
Beslag
Beslag
Beslag

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

MÖBELBESLAG, dekorelement/ornament, ca 130 st, olika stilar, modeller, metaller, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Proveniens: Gamla Kassan auktion

Varierande slitage

896032

2021-03-28