Axel Olson

Axel Olson
Axel Olson
Axel Olson
Axel Olson
Axel Olson
Axel Olson

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Kaffepanna, akvarell, signerad och daterad 1917, bildmått ca 42x51 cm

896035

2021-03-30