Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ADAM SAKS (född 1974): Komposition "IV", signerad och daterad Saks 2013, numrerad 9/60, färgetsning, bildmått 50x37,5 cm
Zustandsbeschreibung
896040
2021-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner