Adam Saks färgetsning

Adam Saks färgetsning
Adam Saks färgetsning
Adam Saks färgetsning
Adam Saks färgetsning

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ADAM SAKS (född 1974): Komposition "IV", signerad och daterad Saks 2013, numrerad 9/60, färgetsning, bildmått 50x37,5 cm

Zustandsbeschreibung

896040

2021-03-30