Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
TALLRIKAR och INGEFÄRSKRUKA, tallrikar 6 st, diameter 20 cm, med Imari färger, krukans höjd 13 cm, 1800-tal.
Bruksslitage och omfattande kantnagg.
896050
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här