Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND (1932-1998): Tillskriven: Mansporträtt, osignerad, stucco lustro, ca 24x20 cm
PROVENIENS: Brev från släktling som intyger tavlans äkthet medföljer.
896057
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här