Erik Höglund stucco lustro

Erik Höglund stucco lustro
Erik Höglund stucco lustro
Erik Höglund stucco lustro
Erik Höglund stucco lustro
Erik Höglund stucco lustro
Erik Höglund stucco lustro

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998): Tillskriven: Mansporträtt, osignerad, stucco lustro, ca 24x20 cm

PROVENIENS: Brev från släktling som intyger tavlans äkthet medföljer.

896057

2021-04-02