Einar Bäctsröm bordslampa
Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, modellnummer "5014", 1900-talets andra kvartal, mässingskupa, läderlindat skaft, mässingsfot, höjd 43 cm.
Bruksslitage, bucklor, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.
896058
2021-04-04