Laris Strunke oljemålning

Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARIS STRUNKE, (född 1931): "Morgonkrater", signerad och daterad 1968, olja på duk, ca 40x66 cm
UTSTÄLLD: Doktor Glas

Uppfodrad

896061

2021-03-30