Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARIS STRUNKE, (född 1931): "Morgonkrater", signerad och daterad 1968, olja på duk, ca 40x66 cm
UTSTÄLLD: Doktor Glas
Uppfodrad
896061
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här