Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i mahogny, intarsiadekor, snurrbar, på hjultrissor, höjd ca 78, 47x47 cm

Bruksslitage, kantstött

896063

2021-03-30