Bordslampor
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, Italien, 1900-talets andra hälft, alabaster, i form av en schackpjäs/hästhuvud, höjd 47 cm.
Bruksslitage, nagg, sprickor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen.
896066
2021-04-04