Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Italien, 1900-talets andra hälft, alabaster, i form av en schackpjäs/hästhuvud, höjd 47 cm.

Bruksslitage, nagg, sprickor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen.

896066

2021-04-04