Stege

Stege
Stege
Stege
Stege
Stege
Stege

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

STEGE, 1900-talets första hälft, furu, bredd 35 cm, höjd 70 cm.

bruksslitage, rost.

896069

2021-04-03