Margareta Linton-Lindecrantz oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARGARETA LINTON-LINDECRANTZ (född 1931): Hästekipage, signerad M Linton, olja på duk, ca 55x72 cm

896070

2021-03-30