Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, sent 1900-tal / tidigt 2000-tal, gås, målad keramik, höjd 42 cm

Ställvis krackelyr

896075

2021-04-03