Collier Armband Örhänge Kråsnål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COLLIER, ARMBAND, ÖRHÄNGE, 1 st, KRÅSNÅL, 1800-talets slut, förgyllt silver, dekor av
fasettslipade granater

Armband saknar 3 granater, samt 1 länkbit saknas

896076

2021-04-01